M jak miłość | odc. 1409

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek jest szantażowany. Próbuje to ukryć przez Ulą. Tymczasem w Lipnicy dochodzi do brutalnego napadu na kantor. Z ogrodu Mostowiaków ktoś kradnie świeżo posadzone tuje. Kisielowa szuka winnego.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Bartek znów jest szantażowany przez dawnych wspólników. Próbuje to jednak ukryć przez Ulą. Tymczasem w Lipnicy dochodzi do brutalnego napadu na kantor. Z ogrodu Mostowiaków ktoś kradnie za to świeżo posadzone tuje. Rozgniewana tym zuchwałym postępkiem Kisielowa postanawia odnaleźć winnego. Robert Żak, który za wszelką cenę chce wynagrodzić Zofii dawne krzywdy, proponuje jej swoją pomoc w śledztwie. Podążając tropem złodzieja, docierają do domu nowego mieszkańca Grabiny: Macieja Jaracza. Później Agata także poznaje przystojnego sąsiada podczas przechadzki w lesie.

Występują

Zobacz także

Ładuję...