Nielegalni (6)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Konrad Wolski postanawia śledzić ojca. Nie udaje się ukryć informacji o śmierci Travisa. Po publikacji zdjęć, ukazujących martwego agenta, zespół musi obmyślić nowy plan działania.

Oglądaj w telewizji

Czw 5.10 2:10
CANAL+ Serialelogo
Wt 10.10 5:10
ale kino+logo

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Wolski decyduje się śledzić swojego ojca, wobec którego ma pewne wątpliwości. Próbuje dotrzeć do prawdy. Agentom zaś nie udaje się ukryć wiadomości o nagłej śmierci Travisa. Zespół obmyśla nowy plan działania, gdy opublikowane zostają zdjęcia martwego mężczyzny. Funkcjonariusze usiłują dowiedzieć się, kto miał wgląd do akt sprawy. Próbują też odkryć, kto wykonał zdjęcia. Tymczasem Ewa Dębska czuje się przytłoczona licznymi obowiązkami i nie radzi sobie ze wzmożonym stresem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...