Teleman

Detektywi w akcji (94)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Septagonu zgłasza się córka emerytowanego przedsiębiorcy, który chce się ożenić z młodszą o kilkadziesiąt lat dziewczyną. Kobieta podejrzewa, że młoda narzeczona chce przejąć rodzinny majątek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się córka emerytowanego przedsiębiorcy, który chce się ożenić z młodszą o kilkadziesiąt lat dziewczyną. Kobieta podejrzewa, że młoda narzeczona otumania mężczyznę psychotropami, by doprowadzić do szybkiego ślubu, a następnie przejąć rodzinny majątek. W toku śledztwa okazuje się, że ojciec klientki to pełen wigoru staruszek, natomiast jego narzeczona skrywa przed przyszłym mężem rozmaite sekrety. Sprawę dodatkowo komplikuje pojawienie się przyrodniego brata bogacza, niespełnionego artysty Emila. Tymczasem Serb i Diablo zajmują się sprawą kobiety, która dostała niepokojący anonim. W liście podano adres hotelu i godzinę, o której powinna się tam wybrać, by poznać prawdę o swoim mężu. Na miejscu detektywi zastają nieprzytomnego mężczyznę w ramionach prostytutki. Rozmowa z hotelową recepcjonistką ujawnia zaskakujące fakty.

Występują

Zobacz także

Ładuję...