Na Wspólnej | sezon 17 odc. 2802

serial obyczajowy Polska 2019  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Michał próbuje skontaktować się z Kingą, żeby zapytać ją, gdzie spędziła noc. Jednak Brzozowska nie zamierza się tłumaczyć. Jakiś czas później ona i Tymon przyjeżdżają razem do biura.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Michał od rana próbuje skontaktować się z Kingą, żeby zapytać ją, gdzie spędziła noc. Jednak Brzozowska nie zamierza się tłumaczyć. Jakiś czas później ona i Tymon przyjeżdżają razem do biura. Tam Życiński zostaje zaatakowany przez Michała. Olaf jest bliski nawiązania romansu z Adą. Nieoczekiwanie proponuje Marcie porzucenie dotychczasowego życia i wyjazd za granicę. Konarska nie bierze jego słów na poważnie. Wieczorem świętuje z przyjaciółmi sukces - otrzymała nagrodę dziennikarską. Tymczasem Kubicki jedzie do Ady. Anka opowiada Joannie o swoim spotkaniu z Wiktorem. Mężczyzna wyznał jej, że jest miłością jego życia. Kasia znajduje w internecie zdjęcia dziadka, na których został on uwieczniony w towarzystwie młodej kobiety. Fotografię zrobiono w miejscu, gdzie Wiktor przebywał z ukochaną.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...