Nielegalni (8)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ewa nie radzi sobie z uzależnieniem. Mimo problemów w życiu osobistym w pracy zachowuje trzeźwy umysł. Dębska odkrywa, że ktoś chce wrobić Wolskiego w wyciek informacji na temat Mińska.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Ewa Dębska nie radzi sobie ze swoim uzależnieniem. Niebawem jej zachowanie doprowadza do tragedii. Pomimo nasilających się problemów osobistych, kobieta zachowuje trzeźwy umysł w pracy. Na dodatek odkrywa, że ktoś usiłuje wrobić Konrada Wolskiego w wyciek informacji na temat Mińska. Związek Sary w dalszym ciągu kwitnie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...