Nielegalni (9)

serial sensacyjny Polska 2018  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Jorgensen informuje Wolskiego, że Rosjanie mają w Sztokholmie broń biologiczną. Mężczyzna jednak nie chce z nim współpracować. Sara z Lutkiem robią wizję miejsca walki Kuby i Asłana.

Oglądaj w telewizji

Śr 29.03 4:40
CANAL+ Serialelogo

Opis

Konrad Wolski (Grzegorz Damięcki), szef wydziału Q, elitarnej komórki polskiego wywiadu, przejmuje w Stambule białoruskiego handlarza bronią. Dzięki temu dociera do informacji o planowanym zamachu terrorystycznym w Szwecji. Broń, która ma zostać w nim użyta pochodzi z sowieckiego arsenału ukrytego na Białorusi. Konrad prosi Travisa (Filip Pławiak), polskiego szpiega, aby zdobył informacje pozwalające udaremnić plan terrorystów. Niestety mężczyzna zostaje zdekonspirowany przez jednego z białoruskich oficerów KGB. Z misją jego ewakuacji do Mińska wyrusza Sara (Sylwia Juszczak), oficer polskiej Agencji Wywiadu. Tymczasem emerytowany generał białoruskich służb szantażuje Premiera Rządu RP. Celem oficerów Agencji Wywiadu stają się archiwalne materiały obciążające szefa polskiego rządu. Rozpoczyna się mordercza gra z czasem.

W tym odcinku

Hans Jorgensen (Andrzej Seweryn) niespodziewanie odwiedza syna. Konrad sceptycznie podchodzi do kontaktów z ojcem. Jorgensen informuje Wolskiego, że Rosjanie mają w Sztokholmie broń biologiczną. Mężczyzna jednak nie chce z nim współpracować. Uważa go za zdrajcę. Sara z Lutkiem robią wizję miejsca walki Kuby i Asłana. Tymczasem Ewa Dębska spiera się z premierem.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...