Na sygnale: Pojedynek (211)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Martyna pomaga przyrodniej siostrze Agnieszce, która walczy z nałogiem narkotykowym. Pacjentka Wiktora ma duszności. Twierdzi, że jej syn zaginął. Lekarz zauważa obok garażu przy jej domu ślady krwi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy ekipy ratunkowej ze stacji pogotowia w Leśnej Górze. Góra, Banach i Reiter oraz ich podwładni zmierzą się z kolejnymi medycznymi wyzwaniami. W każdym odcinku widzowie będą świadkami trudnych i wymagających błyskawicznego działania interwencji, poznają również życie prywatne członków personelu medycznego.

W tym odcinku

Martyna pomaga swojej przyrodniej siostrze Agnieszce, która walczy z nałogiem narkotykowym. Dziewczyna obawia się, że jeśli zgłosi się do poradni odwykowej, utraci prawo do opieki nad synem. Tymczasem Wiktor stara się zbliżyć do Anny. Lekarka jest coraz bardziej zestresowana tą sytuacją. W pracy doktor Banach próbuje pomóc kobiecie z dusznościami. Pacjentka twierdzi, że jej syn zaginął. Lekarz zauważa obok garażu przy jej domu ślady krwi. Tymczasem ekipa doktora Góry ratuje kilkuletnią dziewczynkę, która nagle straciła władzę w nogach.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...