Piłka nożna: LOTTO Ekstraklasa

mecz: Korona Kielce - Wisła Płock  b.o.
zdjęcie

W skrócie

W poprzedniej kolejce zwycięska seria Korony Kielce została przerwana przez Legię. Gospodarze po 17. kolejkach są drużyną, która oddaje najwięcej strzałów w Ekstraklasie. Zdobyli 22 bramki.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

W poprzedniej kolejce zwycięska seria Korony Kielce została brutalnie przerwana przez warszawską Legię (0:3). Choć podopieczni Gino Lettieriego po 17. kolejkach są drużyną, która oddaje najwięcej strzałów w LOTTO Ekstraklasie (średnio 15,13 na mecz), to zdobyli dopiero 22 bramki. Dzisiaj będą chcieli podreperować ten dorobek w meczu z Wisłą Płock. Nafciarze mają za sobą fatalne dwa tygodnie - w lidze przegrali z Lechem Poznań i Górnikiem Zabrze, a w Pucharze Polski odpadli po przegranej z pierwszoligową Puszczą Niepołomice.