M jak miłość | odc. 1407

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Magda i Budzyński umawiają się na wizytę do lekarza. Chcą wiedzieć, czy mogą zostać rodzicami. Tymczasem na Deszczową zagląda Anka, z którą Andrzej miał romans. Kalina potrzebuje pomocy Pawła.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Magda i Budzyński umawiają się na wizytę do lekarza, by dowiedzieć się, jakie są realne szanse na to, że będą mieli dziecko. Tymczasem na Deszczową zagląda Anka, dawna przyjaciółka Magdy i Zduńskich, z którą Andrzej miał niedawno płomienny romans. Kalina kontaktuje się z Pawłem, by poprosić go o pomoc. Okazuje się, że jej firma ma poważne kłopoty. Piotrek zgadza się reprezentować Sandrę. Prostytutka przekazuje mu pendrive z nagraniem, przez które grozi jej śmiertelne niebezpieczeństwo.

Występują

Zobacz także

Ładuję...