Teleman

Detektywi w akcji (77)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Septagonu zgłasza się przystojny lekarz, który od kilku miesięcy jest ofiarą uporczywego nękania. Dodatkowo ktoś rozpowszechnia w internecie negatywne opinie o jego kompetencjach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zgłasza się przystojny lekarz, który od kilku miesięcy jest ofiarą uporczywego nękania. Dodatkowo ktoś rozpowszechnia w Internecie negatywne opinie o jego kompetencjach, składa donos do Urzędu Skarbowego i oskarża go o mobbing i molestowanie pielęgniarek. Podejrzewa m.in. kolegę z pracy, z którym nieuczciwie rywalizował o awans, pielęgniarkę, z którą miał romans i żonę, która wie o jego zdradach. Tymczasem Bibi i Ronin zajmują się zleceniem mężczyzny zaniepokojonego o swoich rodziców. Od jakiegoś czasu z ich domu znikają pieniądze, w różnych kwotach. Syn podejrzewa niedawno zatrudnioną gospodynię.

Występują

Zobacz także

Ładuję...