Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2797

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta denerwuje się przed wywiadem z Niwirskim. Irek zjawia się w towarzystwie dziewczyny. To może oznaczać koniec problemów dziennikarki z byłym więźniem. Tymczasem Ada wyznaje Olafowi swoje uczucia.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Marta denerwuje się przed telewizyjnym wywiadem z Niwirskim. Irek zjawia się w towarzystwie dziewczyny. To może oznaczać koniec problemów dziennikarki z byłym więźniem. Tymczasem Ada wyznaje Olafowi swoje uczucia. Beata mówi Ziębom, że Kazik prawdopodobnie ich oszukał. Oni nie mogą w to uwierzyć. Obdzwaniają szpitale. Potem Włodek jedzie do warsztatu, który miał kupić mężczyzna. Właściciel budynku wyrzuca go za drzwi. Wówczas Ziębowie postanawiają zawiadomić policję. Błażej wraca z zagranicy i zjawia się u Gosi. Danka widzi, z jaką wrogością jej córka odnosi się do męża. Na osobności pyta mężczyznę, co między nimi zaszło. Ten mówi, że Zimińska zaczęła się tak zachowywać nagle, zupełnie bez powodu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...