Teleman

Detektywi w akcji (76)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

O pomoc detektywów prosi filatelista, któremu skradziono cenną kolekcję znaczków. W tym czasie Ruda i Diablo zajmują się zleceniem zamożnej staruszki polskiego pochodzenia mieszkającej w USA.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Do Septagonu zwraca się o pomoc filatelista, którego cenna kolekcja została skradziona. Mężczyzna podejrzewa o kradzież swojego syna, a także własną żonę, która od lat złości się, że przeznacza na znaczki fortunę. Tymczasem Ruda i Diablo zajmują się zleceniem zamożnej staruszki polskiego pochodzenia mieszkającej w USA. Jedynym jej spadkobiercą jest mieszkający w Polsce syn zmarłej siostry, która krótko przed śmiercią zadzwoniła z informacją, że wysyła jej list, zawierający pewną tajemnicę. Wkrótce list przyszedł, ale jego treść nie zawierała żadnej tajemnicy. Zleceniodawczyni jest przekonana, że prawdziwy przesyłka do niej nie dotarła i że to jej siostrzeniec ma z tym coś wspólnego.

Występują

Zobacz także

Ładuję...