Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2796

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Na dziedzińcu Beatę zaczepia kobieta, która kiedyś pojawiła się w barze Ziębów. Każe dziewczynie oddać dziecko i grozi zgłoszeniem sprawy na policję. Lekarze nie potrafią stwierdzić, co dolega Gosi.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Na dziedzińcu Beatę zaczepia kobieta, która kiedyś pojawiła się w barze Ziębów. Każe dziewczynie oddać dziecko i grozi zgłoszeniem sprawy na policję. Beata uświadamia rozmówczyni, że może oskarżyć jej męża o gwałt. Później próbuje dodzwonić się do Kazika, ale on nie odbiera telefonu. Ma złe przeczucia, więc jedzie do mieszkania ukochanego razem z Joachimem. Okazuje się, że mężczyzna zniknął. Lekarze nie potrafią stwierdzić, co dolega Gosi. Jest rozdrażniona przedłużającym się pobytem w szpitalu. Postanawia sama porozmawiać z lekarzem. Kiedy wstaje gwałtownie, znów traci przytomność. Honorata robi wszystko, by Roman nie myślał o alkoholu. Rozdrażniony Hoffer robi awanturę na budowie. Agnieszka uświadamia mu, że jeśli nie podejmie terapii w zamkniętym ośrodku, nigdy nie wyzwoli się z nałogu.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...