Teleman

Detektywi w akcji (74)

serial fabularno-dokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Podczas przyjęcia z okazji rocznicy ślubu z domu gospodarzy zniknęły pieniądze. Przy okazji dochodzenia wychodzą na jaw skrywane tajemnice, które mogą doprowadzić do rozstania małżonków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Do agencji Septagon dołącza trójka nowych bohaterów. Pierwszą z nich jest Joanna Kario "Francuzka", która pracowała we Francji jako modelka i stewardessa. Jej profesjonalizm i tajemnicze kontakty pozwalają podejrzewać, że mogła to być tylko przykrywka dla działalności wywiadowczej. Pojawi się także Aneta Rawicz "Bibi", była nauczycielka, która po rozbiciu szajki narkotykowej działającej w jej szkole odkryła w sobie pasję i zdolności detektywistyczne. A także Paweł Novak "Novy", muzyk, który trafił do Septagonu, zdając sobie sprawę, że z grania rock'n'rolla w Polsce trudno się utrzymać.

W tym odcinku

Podczas przyjęcia z okazji dwudziestej rocznicy ślubu z domu gospodarzy zniknęły pieniądze. Chcąc odkryć sprawcę, małżeństwo decyduje się na zorganizowanie kolejnego przyjęcia, podczas którego złodziej zostanie nakryty. Nie spodziewają się jednak, że przy okazji na jaw wyjdą skrywane tajemnice, które mogą doprowadzić do rozstania małżonków. W tym odcinku do Septagonu zgłasza się także zdenerwowana, starsza kobieta, która martwi się, że jej dorosły już wnuk pożycza od niej coraz większe sumy. Bibi i Ronin odkrywają, że mężczyzna przekazuje wszystkie pieniądze swojej dziewczynie, która jest w ciąży.

Występują

Zobacz także

Ładuję...