M jak miłość | odc. 1405

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Artur nie chce zostawić Izy w spokoju. Poleca adwokatowi, by ją śledził. Kobieta spędza z Marcinem namiętną noc. Zduński i Budzyński poznają prostytutkę, która upiera się, by ją reprezentowali.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie rodziny Mostowiaków, których losy związane są z Warszawą i niewielką miejscowością Grabina. Widzowie przekonają się, jak potoczą się losy bliźniaków Pawła i Piotra, Marcina Chodakowskiego, Janka i Uli, ich bliskich oraz przyjaciół. Nie zabraknie migawek z życia prowincji, z którą związali się Marek i Ewa Mostowiakowie.

W tym odcinku

Artur, mimo zatwierdzonego przez sąd rozwodu, nadal nie zamierza zostawić Izy w spokoju. Skalski poleca swojemu adwokatowi, by śledził dziewczynę. Tymczasem Lewińska kupuje mieszkanie w bloku Marcina i spędza z byłym ukochanym namiętną noc. Kinga i Piotrek planują małą przebudowę przy bistro, by zapewnić Adze wygodniejsze lokum. W pracy Zduński i Budzyński poznają prostytutkę Sandrę. Prawnicy próbują uświadomić jej że ich kancelaria obsługuje zazwyczaj innego rodzaju klientów. Dziewczyna upiera się, by to właśnie oni ją reprezentowali i nie przyjmuje odmowy.

Występują

Zobacz także

Ładuję...