Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2794

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kazik chce kupić warsztat samochodowy. Nie ma zdolności kredytowej. Włodek postanawia pożyczyć mu 100 tys. zł. Elżbieta zgłasza na policję sprawę podejrzanego o pedofilię wychowawcy z fundacji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Kazik znajduje znakomitą ofertę - ktoś sprzedaje warsztat samochodowy za pół ceny. Natychmiast idzie do banku. Okazuje się jednak, że nie ma zdolności kredytowej. Teraz musi wyjechać do Norwegii. Mówi o tym Beacie. Widząc załamaną dziewczynę, Włodek postanawia pożyczyć Kazikowi 100 tysięcy złotych. Dziś Anna znów ma się spotkać z Wiktorem. Namawia Joannę, żeby jej towarzyszyła, ale Bergowa nie jest pewna, czy chce zobaczyć ojca. Ostatecznie się zgadza. Od razu wyznaje mężczyźnie, że jest jego córką. Elżbieta zgłasza wreszcie na policję sprawę wychowawcy z fundacji, podejrzanego o pedofilię. W tej sprawie cały czas coś się nie zgadza. Po południu Marcinkową odwiedza Adam. Dawny ukochany oświadcza, że może uczynić Elę najszczęśliwszą kobietą na świecie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...