Teleman

Gwiazdy lombardu 19: A niech mnie! (15)

(Pawn Stars: Great Scott!)

reality show USA 2016
zdjęcie

W skrócie

Do Ricka trafia wzmacniacz. Konieczne jest przeprowadzenie testu, czy sprzęt brzmi równie efektownie, jak wygląda. Tymczasem w lombardzie ląduje deska z podpisami aktorów 'Powrotu do przyszłości'.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kolejna odsłona bijącego rekordy popularności reality show, ukazującego pracę rodzinnego lombardu w Las Vegas. Całodobowym biznesem zarządza Rick Harrison, który przejął go od swojego ojca. W sklepie zatrudniony jest także jego syn, Corey. Bohaterowie programu często zaskakiwani są przez klientów, pragnących spieniężyć najróżniejsze przedmioty. Do lombardu trafia wiele rodzajów broni, pamiątki po słynnych osobach, biżuteria, zabytkowe monety oraz samochody. Harrisonowie muszą odpowiednio oszacować wartość towarów i wytargować jak najlepszą cenę.

Do Ricka trafia oryginalny wzmacniacz firmy Marshall z 1973 roku wraz z częściami. Konieczne jest przeprowadzenie testu, czy sprzęt brzmi równie efektownie, jak wygląda. Tymczasem w lombardzie ląduje deska z podpisami aktorów "Powrotu do przyszłości". Sprawą zajmują się Corey i Chum.

Ładuję...