Kobra - oddział specjalny: Zabójcza lista (3)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Die Todesliste)

serial sensacyjny Niemcy 2004  od 12 lat

W skrócie

Haker Raphael Münch wychodzi z więzienia. Chce żyć uczciwie i stara się o odzyskanie prawa do opieki nad córką, która jest w domu dziecka. Bandyci porywają dziecko, by zmusić mężczyznę do współpracy.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Biorą udział w szaleńczych pościgach za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

W samochodzie jednego z ludzi biorących udział w karambolu na autostradzie Jan i Semir znajdują broń. Okazuje się, że jej posiadacz jest ściganym międzynarodowym listem gończym hakerem. Jego szef postanawia go zlikwidować w celu zminimalizowania ryzyka. Jednak teraz ktoś musi go zastąpić. Wybór pada na genialnego hakera Raphaela Müncha, który właśnie wyszedł z więzienia. Mężczyzna zaczął jednak uczciwie żyć i stara się właśnie odzyskać prawo do opieki nad swoją dziewięcioletnią córeczką, która przebywa w domu dziecka. Aby mieć pewność, że Raphael wykona zadanie, bandyci porywają dziecko. Wkrótce w siedzibie LKA zostaje znaleziona bomba.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...