Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2792

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Roman zapewnia Agnieszkę, że panuje nad swoim nałogiem i nie potrzebuje terapii. Marta przeprowadza wywiad z Adą. Uświadamia sobie, że dziewczyna jest zakochana w Olafie, którego nazywa swoim aniołem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Roman tłumaczy Agnieszce, że nie musi chodzić na terapię, ponieważ sam panuje nad nałogiem. Olszewska mu nie wierzy. Razem z Honoratą przeszukują całe mieszkanie. Znajdują kryjówki Hoffera, w których znajduje się alkohol. Marta przeprowadza wywiad z Adą. Sportsmenka opowiada o tym, jak załamała się po utracie wzroku, a od samobójstwa uratował ją Olaf. Nazywa Kubickiego swoim aniołem. Wieczorem Konarska próbuje uświadomić partnerowi, że Ada jest w nim zakochana, więc musi wyznaczyć granicę. Igor chce wiedzieć, dlaczego Kamil odmawia poddania się operacji ręki. Nie ma 100 tysięcy dolarów - tyle kosztuje całe przedsięwzięcie. Bliscy Hoffera rozpoczynają zbiórkę pieniędzy. W szpitalu lekarz otrzymuje wiadomość, że istnieje możliwość pobranie serca od zmarłego pacjenta, jeśli zdoła przekonać do tego jego matkę. Kamil musi odbyć najtrudniejszą rozmowę w swoim życiu...

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...