Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2791

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marta rozważa zaproszenie Ady do swojego programu. Nie zwraca uwagi na dziwne zachowanie Olafa. Kinga wspomina spotkanie z Tymonem. Nie potrafi wykrzesać z siebie radości na widok Michała.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Marta szuka osoby, która mogłaby zostać pierwszym gościem jej programu. Zastanawia się, czy zaprosić do telewizji Adę. Nie zwraca uwagi na dziwne zachowanie Olafa. W pracy Kubicki zauważa, jak Grzegorz wykonuje obsceniczne gesty, asekurując niewidomą sportsmenkę podczas ćwiczeń. Mężczyźni zaczynają się bić. Świadkiem sytuacji jest Konarska. Kinga wspomina wczorajsze spotkanie z Tymonem. Jednocześnie nie potrafi wykrzesać z siebie odrobiny radości, widząc Michała. Później wspólnik pyta Brzozowską, czy żałuje tego, co się stało. Danka zastaje w swoim mieszkaniu Gosię i jej synka, którzy już się tam wprowadzili. Zimińska dzwoni do Janusza. Prosi byłego partnera o spotkanie.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...