Na Wspólnej | sezon 16 odc. 2790

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Kinga i Michał spędzają razem czas nad jeziorem. Niespodziewanie do Brzozowskiej dzwoni klient. Po zakończeniu rozmowy kobieta chce wracać. Wówczas między nią a mężem wybucha awantura.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy mieszkańców ulicy Wspólnej - m.in. Michała, Andrzeja, Basi i Weroniki oraz ich rodzin. Wszyscy wychowywali się w domu dziecka.

W tym odcinku

Kinga i Michał spędzają czas nad jeziorem. Niespodziewanie do Brzozowskiej dzwoni klient. Po zakończeniu rozmowy kobieta chce wracać. Wówczas między nią a mężem wybucha awantura. W biurze Kinga zastaje Tymona. By dać upust emocjom, całuje współpracownika. Adam - nowy nauczyciel Julki - wręcza Elżbiecie kwiaty. Oświadcza też, że nikt nigdy nie znaczył dla niego tyle, co Marcinkowa. Ona jest poruszona tym wyznaniem, ale informuje mężczyznę o swoim związku z Igorem. Wieczorem Nowak czyta ukradkiem wiadomość, którą Adam wysłał do Eli. Joanna zaczyna szukać ojca. Wreszcie znajduje go na portalu społecznościowym. Okazuje się, że prowadzi sklep w Warszawie. Asia pragnie spotkać się z Wiktorem. Anna jest temu przeciwna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...