Kobra - oddział specjalny: Rock'n Roll (8)

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei: Rock'n Roll)

serial sensacyjny Niemcy 2003  od 12 lat

W skrócie

Jan i Semir zajmują się sprawą usiłowania morderstwa gwiazdy rocka. Przystojny i niestały w uczuciach muzyk rozkochał w sobie dwie dziewczyny, ale nie zaangażował się w żaden z tych związków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Losy niemieckich policjantów, którzy patrolują autostradę wiodącą ze wschodu na zachód Europy. W swojej pracy spotykają przemytników, handlarzy narkotyków i wiele innych podejrzanych osób. Często muszą dokonywać szaleńczych pościgów za uciekającymi przestępcami. Strzegąc porządku na autostradzie, codziennie pokonują wiele niebezpieczeństw, stawiając czoła groźnym bandytom.

W tym odcinku

Jan i Semir zajmują się sprawą usiłowania morderstwa gwiazdy rocka, Johnny'ego. Przystojny i niezbyt stały w uczuciach muzyk rozkochał w sobie dwie dziewczyny, jednak nie zaangażował się w żaden z tych związków. W konsekwencji Till i Hanna zostały do głębi zranione. Obie kobiety mają do Johnny'ego pretensje o to, jak je potraktował. Policjanci muszą ustalić, która z nich była żądna zemsty na tyle, by posunąć się do dwukrotnej próby zabójstwa.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...