O mnie się nie martw 9 (11/13)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat

W skrócie

Marcin wraca z Rucianego. W pracy czekają na niego zaskakujące wieści. Marta szuka nowego lokum dla kancelarii, a przerażona Sylwia jest przekonana, że to przez nią znów znajdą się na bruku.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Od dramatycznych zdarzeń pod pubem Kontrowersja minęło sześć miesięcy. Paweł (Marcin Korcz), który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci, czerpie z życia pełnymi garściami. Krzysiek po powrocie z Niemiec na nowo próbuje ułożyć sobie życie i chce wyjaśnić sobie wszystko z Martą (Katarzyna Ankudowicz). Sylwia (Aleksandra Adamska) natomiast nie zamierza już pozwalać mężczyznom, by rządzili jej życiem.

W tym odcinku

Marcin wraca z Rucianego. W pracy czekają na niego zaskakujące wieści. Marta szuka nowego lokum dla kancelarii, a przerażona Sylwia jest przekonana, że przez nią znów znajdą się na bruku. Monika wylewa wszystkie swoje żale do rodziny Kaszubów. Dziennikarka nie potrafi przyjąć prawdy o swojej matce. Tymczasem Krzysiek ma plan na nowe przedsięwzięcie. Jednak gwałtowna reakcja Filipa sprawia, że Małecki postanawia przemyśleć swoje postępowanie. Sylwia musi się zmierzyć z nagłym przypływem sympatii Grażyny wobec Pawła.

Występują

Twórcy

Ładuję...