Kossakowski. Być jak...: Natalia Siwiec (3/10)

W skrócie
Przemek Kossakowski pierwszy raz spróbuje wcielić się w kobietę. Gościem odcinka będzie Natalia Siwiec. Prowadzący będzie musiał odkryć, czego najbardziej żałuje i co się dla niej najbardziej liczy.
Oglądaj w telewizji
Opis
Prowadzący program Przemek Kossakowski spróbuje stać się wiernym odzwierciedleniem osób, które zaprasza do programu zarówno pod względem fizycznym, jak i psychicznym. Żeby tego dokonać, będzie musiał poznać swojego gościa tak blisko, jak to tylko możliwe. Przyjrzy się temu, co jego bohater zrobił w życiu albo, co ciekawsze, czego nie zrobił i dlaczego. W finałowej rozgrywce gospodarz programu upodobniony do swojego gościa spotka się z nim twarzą w twarz w kameralnej rozmowie. W programie wezmą udział osoby znane z pierwszych stron gazet, m.in. Dariusz Michalczewski, Dorota Wellman, Daniel Olbrychski, Magda Gessler, Michał Wiśniewski, Natalia Siwiec.
Przemek Kossakowski pierwszy raz spróbuje wcielić się w kobietę. Gościem odcinka będzie Natalia Siwiec. Prowadzący będzie musiał odkryć, co naprawdę myśli Natalia, kiedy widzi siebie w lustrze, co ją martwi oraz czego najbardziej żałuje i co się dla niej najbardziej liczy. Wcielenie się w słynną Miss Euro 2012 będzie dla Przemka jednym z najdziwniejszych i najbardziej niezwykłych doświadczeń w życiu.