O mnie się nie martw 9 (10/13)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor spotyka przy kancelarii na sześcioletniego Franka, który zgubił mamę. Sylwia natomiast w drodze do pracy znajduje spanikowaną Marię, która straciła z oczu synka. Okazuje się, że matka ma problem.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Od dramatycznych zdarzeń pod pubem Kontrowersja minęło sześć miesięcy. Paweł (Marcin Korcz), który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci, czerpie z życia pełnymi garściami. Krzysiek po powrocie z Niemiec na nowo próbuje ułożyć sobie życie i chce wyjaśnić sobie wszystko z Martą (Katarzyna Ankudowicz). Sylwia (Aleksandra Adamska) natomiast nie zamierza już pozwalać mężczyznom, by rządzili jej życiem.

W tym odcinku

Igor spotyka przy kancelarii na sześcioletniego Franka, który zgubił mamę. Sylwia natomiast w drodze do pracy znajduje spanikowaną Marię, która straciła z oczu synka. Okazuje się, że matka ma poważny problem, który na resztę dnia zaangażuje prawników. Sprawą interesuje się również Monika, lecz Małecka daje jej jasno do zrozumienia, co sądzi o wtrącaniu się w ich pracę. Tymczasem Marek staje oko w oko ze swoją przeszłością. Andreas, wspierany przez panią Irenkę, spotyka się ze swoim biologicznym ojcem. Podczas rozmowy wychodzą na jaw kolejne tajemnice. Marta musi skonfrontować się ze swoimi problemami.

Występują

Twórcy

Ładuję...