Ślepnąc od świateł (3/8)

serial sensacyjny Polska 2018  dla dorosłych
zdjęcie

W skrócie

Klienci domagają się towaru, ale zapasy Kuby już się wyczerpały. Mimo braków zgadza się zrealizować zamówienie dla celebryty. Diler zdradza też przyjaciółce swój największy sekret.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kuba (Kamil Nożyński) bardzo dba o swój wizerunek - jest przystojny, ubiera się ekstrawagancko i lubi luksusowe życie, czego przejawem jest między innymi kosztowny samochód. Większość ludzi trzyma na dystans i dla wielu pozostaje zagadką. Jedyną osobą, której ufa, jest jego przyjaciółka - Pazina (Marta Malikowska). Jako diler narkotykowy musi bowiem dbać o swoją prywatność. Z racji swojej profesji obraca się w środowisku miejscowych przestępców, należących do gangu Jacka (Robert Więckiewicz). Wśród jego klientów znajdą się zarówno gwiazdy show-biznesu, jak i politycy. Kuba jest przytłoczony trybem życia, jaki prowadzi. Kupuje więc dwa bilety do Argentyny z bliskim terminem wylotu. Na załatwienie ważnych spraw zostało mu tylko kilka dni. W tym samym czasie po odsiadce wychodzi Dario (Jan Frycz), starzejący się gangster. Ich losy wkrótce się skrzyżują i zmuszą Kubę do konfrontacji z przeszłością. Serial zawiera się w ośmiu częściach i został zrealizowany w oparciu o bestsellerową powieść gangsterską o tym samym tytule autorstwa Jakuba Żulczyka, który wraz z Krzysztofem Skoniecznym współtworzył scenariusz. W głównej roli zobaczymy debiutującego Kamila Nożyńskiego.

W tym odcinku

Klienci domagają się towaru, jednak zapasy Kuby już się wyczerpały. Mimo braków zgadza się zrealizować zamówienie Mariusza, celebryty, który jest dla niego bardzo dochodowym klientem. Telefon od niego zaskakuje dilera podczas spotkania z Pazina, jego zaufaną przyjaciółką. Mężczyzna decyduje się jej pokazać swoją skrytkę, w której przechowuje kokainę oraz pieniądze i o której nikt inny nie wie. Kuba i Pazina dostają zaproszenie na herbatę od sąsiadki w podeszłym wieku, pani Marii. Pazina dostaje od swojego przyjaciela propozycję wspólnej podróży do Argentyny, ale nie bierze tego na poważnie, a potem wręcza mu bożonarodzeniowy podarunek. Następnie Kuba spotyka się z Jackiem, który jest zadowolony z jego działań w sprawie Malucha, właściciela klubu, od którego diler miał przejąć jego lokal. Spotkanie zostaje zrujnowane przez pojawienie się Daria, który - jak się okazuje - zna Jacka. Mężczyzna jest nietrzeźwy i agresywny. Po powrocie do domu Kuba odpręża się w kąpieli, przez co nie jest w stanie usłyszeć rozdzwonionego telefonu od Mariusza, który naćpany, rozpaczliwie pędzi przez miasto swoim drogim samochodem.

Nagrody

Orzeł - filmowy serial fabularny

Występują

Twórcy

Ładuję...