O mnie się nie martw 9 (9/13)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Jacek szuka pretekstu, by uniknąć wizyty u dentysty. Marcin zmaga się z własnymi problemami. Anonimowa notka na studenckim forum trafia na czołówki portali i gazet. Klienci rezygnują z usług prawnika.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Od dramatycznych zdarzeń pod pubem Kontrowersja minęło sześć miesięcy. Paweł (Marcin Korcz), który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci, czerpie z życia pełnymi garściami. Krzysiek po powrocie z Niemiec na nowo próbuje ułożyć sobie życie i chce wyjaśnić sobie wszystko z Martą (Katarzyna Ankudowicz). Sylwia (Aleksandra Adamska) natomiast nie zamierza już pozwalać mężczyznom, by rządzili jej życiem.

W tym odcinku

Jacek szuka pretekstu, by uniknąć niezbędnej wizyty u dentysty. Przez to razem z Krzyśkiem i Grażyną ląduje na komisariacie. Marcin zmaga się z własnymi problemami - anonimowa notka na studenckim forum trafiła na czołówki portali i gazet. Nikt z przyjaciół i rodziny nie wierzy w winę Kaszuby, lecz klienci postanawiają zrezygnować z jego usług. Marcina i Igę czeka jeszcze przykra rozmowa z dziewczynkami. Jedna ze studentek, Kamila, czuje się winna całej sytuacji. Dla niej jest oczywiste, kto opublikował notatkę. Afera budzi zainteresowanie Moniki, która znajduje dowody niewinności młodego adwokata. Tymczasem Iwonka śledzi Marka.

Występują

Twórcy

Ładuję...