Chicago Fire: Odwet (21)

(Chicago Fire: Retaliation Hit)

serial obyczajowy USA 2013  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Severide jest przesłuchiwany przez członków komisji etyki w sprawie oskarżeń Tary o molestowanie. Lekceważy rady Moucha i umawia się na spotkanie z kobietą, by wyjaśnić z nią całą sprawę.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Severide jest przesłuchiwany przez członków komisji etyki w sprawie oskarżeń Tary o napaść seksualną. Lekceważąc rady Moucha, decyduje się umówić na spotkanie z kobietą i wyjaśnić z nią całą sprawę. W efekcie ściąga na siebie jeszcze poważniejsze kłopoty. Casey dowiaduje się, że Voight wyszedł z więzienia. Wkrótce wychodzi na jaw, że mężczyzna został przywrócony na swoje stanowisko w policji. Strażacy otrzymują wezwania do kolejnych wypadków. Pomagają rannemu kierowcy, który wjechał w sklep, a także interweniują przy wycieku groźnych substancji z uszkodzonej cysterny. Po raz kolejny odwagą i zaaganżowaniem wykazuje się Mills. Casey odnawia swoją relację z Hallie, która niedawno wróciła do miasta. Na uroczystym otwarciu baru Dawson, Otisa i Herrmanna nieoczekiwanie zjawia się Voight, który przeprasza strażaków za dawne wydarzenia. Ratownicy nieufnie podchodzą do jego deklaracji.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...