Chicago Fire: Ambicja (20)

(Chicago Fire: Ambition)

serial obyczajowy USA 2013  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Dawson i Shay dołącza nowa sanitariuszka, Tara. W czasie kolejnej interwencji wychodzi na jaw, że kobieta źle znosi widok krwi. Mills ratuje życie pracownika magazynu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Ratownicy przychodzą z pomocą mężczyźnie, na którego zawaliła się magazynowa półka. Podczas akcji Mills wykazuje się pomysłowością, ratując życie rannego. Do Dawson i Shay dołącza nowa sanitariuszka, Tara. W czasie kolejnej interwencji wychodzi na jaw, że kobieta źle znosi widok krwi. Peter stara się trzymać blisko grupy ratowników Kelly'ego, co nie podoba się jego dotychczasowym współpracownikom. Tara odwiedza w apartamencie Severide'a. Później Boden informuje strażaka, że kobieta oskarżyła go o napaść seksualną. Dawson uświadamia sobie, że czuje coś zarówno do Matthew, jak i do Petera.

Występują

Twórcy

Ładuję...