Chicago Fire: Taka mała trumienka (19)

(Chicago Fire: A Coffin That Small)

serial obyczajowy USA 2013  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy przychodzą z pomocą chłopcu, który utknął w starym zsypie na pranie. Kilkulatek trafia do szpitala z poważnymi obrażeniami. Casey dowiaduje się, że jest on fanem strażaków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Ratownicy przychodzą z pomocą chłopcu, który utknął w starym zsypie na pranie. Kilkulatek trafia do szpitala z poważnymi obrażeniami. Casey i jego przyjaciele dowiadują się, że jest on wielkim fanem strażaków. Gdy później dociera do nich wiadomość o jego śmierci, postanawiają oddać mu hołd. Shay stara się nakłonić Kelly'ego, by zgodził się oddać dla niej nasienie. Strażacy dokonują rutynowej kontroli hydrantów w mieście. Wkrótce z nieznanych przyczyn ich jednostka staje się celem gangsterów. Podczas kolejnej interwencji karetka, w której znajduje się Dawson, zostaje porwana.

Występują

Twórcy

Ładuję...