Chicago Fire: Sztuczne ognie (18)

(Chicago Fire: Fireworks)

serial obyczajowy USA 2013  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Severide, Dawson i Mills próbują dowiedzieć się więcej o okolicznościach śmierci ojca Petera. Strażacy otrzymują wezwania do pożarów w dwóch restauracjach. Lokale należą do jednej osoby.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Severide, Dawson i Mills próbują dowiedzieć się więcej o okolicznościach śmierci ojca Petera. Benny i Boden nie chcą jednak wyznać im prawdy o wydarzeniach z przeszłości. Strażacy otrzymują wezwania do pożarów w dwóch restauracjach. Oba lokale należą do tego samego właściciela. Mężczyzna twierdzi, że ktoś próbuje zniszczyć jego firmę. Casey i Severide postanawiają dokładniej zbadać sprawę. W śledztwie pomaga im ojciec Kelly'ego. Wkrótce wpadają na pewien trop. Tymczasem Shay szuka dawcy nasienia. Składa propozycję Severide'owi.

Występują

Twórcy

Ładuję...