Chicago Fire: Lepiej skłamać (17)

(Chicago Fire: Better to Lie)

serial obyczajowy USA 2013  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Do Severide'a przyjeżdża z wizytą na kilka dni jego ojciec. Shay informuje mężczyznę, że chce mieć dziecko. Ratownicy otrzymują wezwanie do wypadku. Mills okłamuje kierowcę, by go uratować.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Do Severide'a przyjeżdża z wizytą na kilka dni jego ojciec, Benny. Mills odkrywa, że mężczyzna pracował niegdyś w jednostce wraz z Bodenem i jego ojcem. Zaczyna podejrzewać, że przełożony ukrywa pewien sekret dotyczący śmierci rodzica. Później dochodzi do konfrontacji ojca Kelly'ego z Wallace'em. Shay informuje Severide'a, że chce mieć dziecko. Dzieli się też swoimi planami z Dawson i resztą współpracowników. Casey obiecuje się ją wspierać. Ratownicy otrzymują wezwanie do wypadku samochodowego. Mills musi okłamać kierowcę, by uratować mu życie. Herrmann, Dawson i Otis znajdują w sejfie stary medal wojenny. Postanawiają oddać go prawowitemu właścicielowi.

Występują

Twórcy

Ładuję...