Chicago Fire: Przedsmak (14)

(Chicago Fire: A Little Taste)

serial obyczajowy USA 2013  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Mija miesiąc od operacji kręgosłupa, której poddał się Kelly. Lekarze wydają zgodę na jego powrót do służby. Shay i Dawson otrzymują wezwania do kilku przypadków przedawkowania narkotyków.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Mija miesiąc od eksperymentalnej operacji kręgosłupa, której poddał się Kelly. Po przeprowadzeniu testów lekarze wydają zgodę na jego powrót do służby. Severide odkrywa, że podczas jego nieobecności w jednostce zastępował go brat byłej narzeczonej, Whaley. Sytuacja pomiędzy mężczyznami jest bardzo napięta. Shay i Dawson otrzymują wezwania do kilku przypadków przedawkowania narkotyków. Gabriella obawia się, że zaangażowanemu w śledztwo w sprawie zagadkowych śmierci bratu, Antonio, grozi niebezpieczeństwo. Później Dawson omyłkowo wysyła wiadomość dla Millsa Caseyowi. Zostaje zmuszona do powiedzenia Matthew o swojej relacji z Peterem. Ratownik jest zdruzgotany. Herrmann nakłania współpracowników, by zainwestowali z nim w bar. Udaje mu się przekonać Otisa i Dawson. Clarice rodzi syna. Okazuje się, że mąż chce odebrać jej dziecko. Antonio zostaje ciężko ranny w ataku bandytów.

Występują

Twórcy

Ładuję...