Na ratunek 112: Porwanie / Dziecko dusi się moskitierą (34)

serial paradokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

6-letni Jacek zostaje z nianią. Jego rodzice w internecie obnoszą się z bogactwem. Telefon opiekunki rozładowuje się, a w mieszkaniu nie ma prądu. Wtedy kobieta zauważa napastników w kominiarkach.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

6-letni Jacek zostaje w domu z nianią Anetą. Jego rodzice w internecie obnoszą się ze swoim bogactwem. Telefon opiekunki rozładowuje się, a w mieszkaniu nie ma prądu. Nagle kobieta zauważa mężczyzn w kominiarkach, którzy zbliżają się do domu. Aneta bierze Jacka za rękę, zamyka drzwi na klucz i dzwoni pod numer 112. Kobieta ma nadzieję, że złodzieje okradną mieszkanie i odejdą. Ale z ukrycia podsłuchuje ich rozmowę, z której wynika, że przyszli porwać 6-latka.

Zobacz także

Ładuję...