Chicago Fire: Wesołych świąt, itp (10)

(Chicago Fire: Merry Christmas, Etc.)

serial obyczajowy USA 2012  od 16 lat
zdjęcie

W skrócie

Strażacy gaszą pożar, który wybuchł w luksusowym domu. Po zakończonej akcji właścicielka budynku oświadcza, że zginął jej diamentowy naszyjnik. Policjanci rozpoczynają śledztwo.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Strażacy z łatwością gaszą pożar, który wybuchł w luksusowym domu. Po zakończonej akcji właścicielka budynku, Vaughn, oświadcza, że zginął jej diamentowy naszyjnik. Policjanci rozpoczynają śledztwo, w którym podejrzanymi są ratownicy. Casey nie wierzy, że przedmiot mógł ukraść którykolwiek z jego ludzi. Mouch przeprowadza prywatne dochodzenie i odkrywa, że właściciele mają problemy finansowe. Podejrzewa, że chcą wyłudzić odszkodowanie od firmy ubezpieczeniowej. Dawson szuka partnera na świąteczne przyjęcie, które organizuje jej kuzyn. Nie wie, czy zaprosić Petera, czy Matthew. Boden żąda wyjaśnień od Gabrielli i Leslie w sprawie zaginięcia medykamentów z karetki podczas ich zmiany. Kobiety ukrywają, że środki przeciwbólowe przekazały Severide'owi. W czasie interwencji w płonącym budynku Cruz znajduje w środku gangstera Falco, który szantażuje i zmusza do współpracy jego brata. Strażak decyduje się pozostawić go na pewną śmierć.

Występują

Twórcy

Ładuję...