Teleman

Chicago Fire: Na odchodne (8)

(Chicago Fire: Leaving the Station)

serial obyczajowy USA 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

W jednostce zjawiają się dwaj strażacy z Toronto, by przyjrzeć się metodom pracy amerykańskich kolegów. Ratownicy otrzymują wezwanie do wypadku na kolei. Pomagają rannemu chłopcu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

W jednostce zjawiają się dwaj strażacy z Toronto, Gavin i Presley, by przyjrzeć się metodom pracy amerykańskich kolegów. Moutch nie jest zadowolony z wizyty obcokrajowców. Jego przyjaciele wkrótce odkrywają powody jego niechęci do Kanadyjczyków. Ratownicy otrzymują wezwanie do wypadku na kolei. Severide, Shay i Dawson pomagają rannemu chłopcu. Mills odnajduje ciało jego siostry, Kayli. Jest wstrząśnięty i nie może pogodzić się z tragedią. Zaczyna rozważać swoją przyszłość w straży. Szuka pocieszenia u matki. Kobieta jednak zamiast podnieść go na duchu, nakłania go, by zrezygnował ze służby i nie poszedł w ślady swojego ojca. Shay i Dawson pomagają młodej dziewczynie, Grace, która straciła przytomność w swoim domu. Wkrótce Gabriela odkrywa, że jej matka jest uzależniona od środków medycznych, które podaje też swojej córce. Ryzykując pracę, próbuje interweniować. Podczas kolejnej akcji znowu daje o sobie znać uraz ręki Severide'a. Boden zaczyna podejrzewać, że jego podwładny coś ukrywa. Tymczasem Kelly próbuje zdobyć kolejną porcję środków przeciwbólowych.

Występują

Twórcy

Ładuję...