Chicago Fire: Dwie rodziny (7)

(Chicago Fire: Two Families)

serial obyczajowy USA 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Ratownicy otrzymują wezwanie do ofiar strzelaniny. Casey i jego przyjaciele pomagają też poszkodowanym w karambolu. Uwięziona w aucie kobieta zaczyna rodzić. Matthew przyjmuje poród.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Boden zarządza w jednostce test na obecność narkotyków. Severide obawia się, że badanie ujawni, iż od pewnego czasu zażywa silne środki przeciwbólowe. Nieoczekiwanie z pomocą przychodzi mu Shay. Tymczasem ratownicy otrzymują wezwanie do ofiar strzelaniny. Okazuje się, że na miejscu wciąż trwa walka gangów. Strażacy wykorzystują swoje samochody, by osłonić się przed kulami i pomóc rannym. Boden zwraca uwagę na chłopca, którego widział na miejscu kilka ostatnich interwencji. Zabiera go do jednostki, podejrzewając, że może mieć on jakiś związek z podpaleniami. Na jednej z ulic dochodzi do karambolu. Casey i jego przyjaciele szybko zjawiają się na miejscu i próbują pomóc poszkodowanym. Okazuje się, że jedna z uwięzionych w zniszczonym samochodzie kobiet zaczęła rodzić. Matthew musi przyjąć poród. Przez telefon instrukcje przekazują mu Shay i Dawson.

Występują

Twórcy

Ładuję...