Chicago Fire: Wsteczne lusterko (6)

(Chicago Fire: Rear View Mirror)

serial obyczajowy USA 2012  od 7 lat
zdjęcie

W skrócie

Strażacy otrzymują wezwanie do płonącego budynku. Matthew ratuje młodego mężczyznę i jego matkę. Wdzięczny nieznajomy, Curtis, oferuje mu pomoc w zdobyciu dowodów obciążających Voighta.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Detektyw Voight nie ustaje w próbach zastraszenia Caseya. Przyjeżdża na miejsce jednej z akcji i prowokuje strażaka, wypytując o jego narzeczoną. Inni ratownicy z trudem powstrzymują rozwścieczonego kolegę. Później w domu Caseya i Hallie zjawiają się policjanci, którzy otrzymali anonimową wiadomość, że znajdują się tam narkotyki. Narzeczonej strażaka w ostatniej chwili udaje się ukryć podrzucone im środki odurzające. Strażacy otrzymują wezwanie do płonącego budynku. Matthew ryzykuje życie, ratując młodego mężczyznę i jego matkę. Wdzięczny nieznajomy, Curtis, oferuje mu swoją pomoc w zdobyciu dowodów obciążających Voighta. Tymczasem Dawson przygotowuje się na spotkanie z komisją, która ma zdecydować o jej losach. Mouch radzi jej, jak zachowywać się na rozmowie. Wkrótce Gabriela i Leslie otrzymują wezwanie do postrzelonego mężczyzny. By uratować mu życie, muszą zdecydować się na konikotomię.

Występują

Twórcy

Ładuję...