Teleman

Chicago Fire: Musimy to przetrzymać (5)

(Chicago Fire: Hanging On)

serial obyczajowy USA 2012  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Casey zjawia się na komisariacie i informuje Voighta, że nie da się zastraszyć. Po tej rozmowie zostaje pobity przez bandytów. Severide umawia się na spotkanie ze swoją dawną partnerką.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Opowieść o niebezpiecznej i odpowiedzialnej pracy strażaków i ratowników medycznych z Chicago, którzy oprócz problemów na służbie muszą też mierzyć się z wieloma wyzwaniami w życiu prywatnym. W jednostce kierowanej przez Wallace'a Bodena (Eamonn Walker) są m.in. dwaj porucznicy, Matthew Casey (Jesse Spencer) i Kelly Severide (Taylor Kinney). Jednym z nowicjuszy, którzy dopiero niedawno dołączyli do zespołu, jest młody Peter Mills (Charlie Barnett), który chce pójść w ślady swojego ojca.

W tym odcinku

Casey zjawia się na komisariacie i publicznie informuje detektywa Voighta, że nie zamierza ulec jego próbom zastraszenia go. Później dwóch bandytów napada go i dotkliwie bije w jednej z alejek. Matthew trafia do szpitala. W czasie kolejnej akcji pogłębia się uraz ręki Kelly'ego. Severide umawia się na spotkanie ze swoją dawną partnerką. Liczy, że farmaceutka pomoże mu zdobyć środki przeciwbólowe. Gabriela i Peter zbliżają się do siebie. Wkrótce Dawson kolejny raz naraża się przełożonym, gdy wyrzuca z karetki pozostającego pod wpływem narkotyków nastolatka.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...