O mnie się nie martw 9 (8/13)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Marcin uczestniczy w studenckim pikniku naukowym. Sylwia i Paweł zajmują się sprawą bliźniaków, którzy różnią się w niemal każdej kwestii. Krzysiek chce odzyskać zaufanie przyjaciół.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Od dramatycznych zdarzeń pod pubem Kontrowersja minęło sześć miesięcy. Paweł (Marcin Korcz), który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci, czerpie z życia pełnymi garściami. Krzysiek po powrocie z Niemiec na nowo próbuje ułożyć sobie życie i chce wyjaśnić sobie wszystko z Martą (Katarzyna Ankudowicz). Sylwia (Aleksandra Adamska) natomiast nie zamierza już pozwalać mężczyznom, by rządzili jej życiem.

W tym odcinku

Marcin uczestniczy w pikniku naukowym organizowanym przez studentów. Tam niespodziewanie staje się stroną w konflikcie między skłóconymi przyjaciółkami. Sylwia i Paweł zajmują się sprawą bliźniaków, którzy różnią się w niemal każdej kwestii. Zadanie utrudnia prawnikom skomplikowana relacja między nimi. Nawet Patryk uważa, że oboje pogubili się w swoich uczuciach. Agata prosi Marka o mediację w konflikcie z niesolidnym stolarzem. Kaszuba staje również oko w oko ze swoim koszmarem z przeszłości. Z pomocą przychodzi mu Helenka. Niefortunne zdarzenie zbliża do siebie Marka i Agatę. Krzysiek chce odzyskać zaufanie przyjaciół. Andreas jednak uważa, że najpierw powinien uporządkować sprawy z Martą.

Występują

Twórcy

Ładuję...