Na ratunek 112: Włamywacze chcą ukraść auto z garażu/Na bruku (32)

serial paradokumentalny Polska 2016  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Damian przyjeżdża do domu z synem Cyprianem i zauważa, że ktoś jest w garażu. Każe chłopcu zostać, a sam dzwoni pod numer 112 i idzie sprawdzić. Okazuje się, że jest tam dwóch złodziei.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dramatyczne historie, które mogą zdarzyć się każdemu. Losy bohaterów, którzy ulegli wypadkom, zależą od wiedzy i doświadczenia osób dyżurujących pod numerem 112. Dyspozytorzy pogotowia nie tylko wysyłają karetkę na miejsce zdarzenia, ale również udzielają wskazówek, jak postępować z poszkodowanym. Na każdy odcinek składają się dwie zamknięte historie.

W tym odcinku

Damian Bielak przyjeżdża do domu z synem Cyprianem i zauważa, że ktoś jest w garażu. Każe chłopcu zostać, a sam dzwoni pod numer 112 i idzie sprawdzić. Okazuje się, że jest tam dwóch złodziei, którzy coś robią przy samochodzie jego żony. Gdy włamywacze orientują się, że zostali przyłapani, ogłuszają Damiana. Gdy mężczyzna odzyskuje świadomość, każą mu przynieść kluczyki i dokumenty samochodu. Syn obserwuje z ukrycia całą sytuację. Dzwoni pod 112. Operatorka wzywa policję i pogotowie ratunkowe, a jemu nakazuje, by ukrył się w bezpiecznym miejscu i zachowywać się cicho. Włamywacze próbują szybko uruchomić samochód bez kluczyków i odjechać nim...

Zobacz także

Ładuję...