Medicopter 117 (82)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Angst)

serial przygodowy Niemcy/​Austria 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Andrea, Tamara i Renald leczą się na lęk wysokości. Terapeuta pragnie sprawdzić postępy i zabiera ich w góry. W ośrodku sprzątaczka uwalnia pająki z terrarium. Młodzi mają ataki akrofobii.

Oglądaj w telewizji

Wt 10.10 7:00
TV 6logo

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Doktor Jost Balzer prowadzi ośrodek terapeutyczny. Andrea, Tamara i Renald starają się tam wyzbyć lęku wysokości. Terapeuta pragnie sprawdzić ich postępy i zabiera swoich pacjentów na górską wycieczkę. W ośrodku sprzątaczka przez przypadek uwalnia pająki z terrarium. Jeden z nich wchodzi do plecaka Josta. W czasie wędrówki górski szlak staje się coraz bardziej stromy. Andrea, Tamara i Renald cierpią na ataki akrofobii. Kiedy Jost sięga do plecaka, zostaje ukąszony przez pająka. Traci równowagę i spada na skałę.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...