Dziewczyny ze Lwowa 3: Wóz albo przewóz (35)

serial obyczajowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Polinę trapi aresztowanie gangstera podczas jej pobytu w restauracji. Akcją antyterrorystów dowodził Arek, były chłopak Ukrainki. Kobieta obawia się, że Matylda i jej mąż wezmą ją za szpiega policji.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki zadomowiły się już w Warszawie i zdobyły nowych przyjaciół. Nadal jednak muszą stawiać czoła kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W nowej serii obok dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowe postaci.

W tym odcinku

Starcie Kamyka z Henrulą wygrywają ci młodsi i silniejsi. To skłania poobijanego Henryka Pućkę do rozmyślań nad swoim życiem. Polinę trapi aresztowanie gangstera, które miało miejsce podczas jej pobytu w restauracji. Akcją antyterrorystów dowodził Arek, były chłopak Ukrainki. Kobieta obawia się, że Matylda i jej mąż wezmą ją za szpiega policji. Nowakowa dopina swego - na Cynowej pojawia się nowa opiekunka dla pana Henryka. Podobnie jak lokatorki mężczyzny, tak i ona pochodzi z Ukrainy. Katia zarzuca przynętę na Sarkisjana, przyjaciela profesora. Wabi ormiańskiego księcia, który nie jest wstanie oprzeć się jej urokowi. Olya doznaje deja vu. Nie daje jej to spokoju. W mieszkaniu Tomka dokonuje szokującego dla niej odkrycia.

Występują

Twórcy

Ładuję...