O mnie się nie martw 9 (7/13)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Igor domyśla się, jaką rolę w życiu Moniki odegrał mecenas Kaszuba. W kancelarii zjawia się zdenerwowana studentka Marcina, która podczas kursu na prawo jazdy spowodowała poważny wypadek.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Od dramatycznych zdarzeń pod pubem Kontrowersja minęło sześć miesięcy. Paweł (Marcin Korcz), który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci, czerpie z życia pełnymi garściami. Krzysiek po powrocie z Niemiec na nowo próbuje ułożyć sobie życie i chce wyjaśnić sobie wszystko z Martą (Katarzyna Ankudowicz). Sylwia (Aleksandra Adamska) natomiast nie zamierza już pozwalać mężczyznom, by rządzili jej życiem.

W tym odcinku

Igor domyśla się, jaką rolę w życiu Moniki odegrał mecenas Kaszuba. Krzysiek wraca z wyjazdu i przekonuje się, że poza Martą nikt na niego już nie czeka. Okazuje się, że Irenka z Grażynką radzą sobie dużo lepiej niż on w rozwijaniu sieci pomocy międzyludzkiej. W kancelarii pojawia się zdenerwowana studentka Marcina, która podczas kursu na prawo jazdy spowodowała poważny wypadek. Wychodzi na jaw, że poszkodowana jest żoną instruktora, a dziewczyna padła ofiarą ich małżeńskiego konfliktu. Iwonka próbuje namówić Sylwię i Pawła do szczerej rozmowy, lecz to tylko zaostrza sytuację między nimi. Jednak jeszcze tego samego wieczora mecenas Radecki zjawia się u drzwi Małeckiej...

Występują

Twórcy

Ładuję...