Medicopter 117 (78)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Der Tunnel)

serial przygodowy Niemcy/​Austria 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Edgar, Hannes i Tim jadą samochodem. Jakieś auto zajeżdża im drogę. Jego kierowca jest poganiany przez szefa, który spieszy się na spotkanie. Sprowokowany Edgar jedzie bardzo ryzykownie.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Edgar, Hannes i Tim jadą samochodem. W pewnym momencie wyprzedza ich jakiś inny samochód i zajeżdża im drogę. Kierowca, Werner Bachler jest poganiany przez swojego szefa, który spieszy się na umówione spotkanie. Sprowokowany Edgar jedzie coraz bardziej ryzykownie. Tuż przed wjazdem do tunelu jego samochód dachuje i wpada do tunelu kołami do góry. Werner chce zgłosić wypadek, ale jego szef grozi mu zwolnieniem z pracy i nakazuje kontynuować jazdę. Edgar wydostaje się z samochodu, a następnie upada na ziemię i traci przytomność. Hannes i Tim są nadal uwięzieni w samochodzie. Do tunelu zbliża się cysterna.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...