Teleman

Trudne sprawy | sezon 16 odc. 827

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Po powrocie z urlopu Sylwia nie zastaje w domu swojego chłopaka Marcina. Tymczasem ma mu do zakomunikowania wiadomość, że jest z nim w ciąży. Niestety partner zmienił numer telefonu.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Po powrocie z urlopu Sylwia nie zastaje w domu swojego chłopaka Marcina. Tymczasem ma mu do zakomunikowania wiadomość, że jest z nim w ciąży. Niestety partner zmienił numer telefonu i nie można się z nim skontaktować. Przyjaciel mężczyzny nie chce pomóc, a wręcz mówi wprost, by zapomniała o Hrywniaku. Zdezorientowana Sylwia próbuje zrozumieć, o co chodzi. Załamuje się, gdy przypadkiem spotkany pod blokiem Marcin udaje, ze jej nie zna. Poza tym ma wrażenie, ze wszyscy dokoła niej coś ukrywają. Kolejnym ciosem jest dla niej sugestia Marcina, by usunęła ciążę.

Zobacz także

Ładuję...