O mnie się nie martw 9 (6/13)

serial komediowy Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bartek konfrontuje się z Andreasem. Uświadamia sobie, że jego rodzina może skrywać tajemnice. Za sprawą Moniki kancelaria mierzy się z przeciekiem dokumentów związanych ze sprawą rozwodową.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Dalsze perypetie Igi (Joanna Kulig) i jej bliskich oraz przyjaciół - byłego męża, Krzyśka Małeckiego (Paweł Domagała), córek Helenki (Maja Kwaśny) i Oliwki (Oliwia Dąbrowska), jej męża, prawnika Marcina Kaszuby (Stefan Pawłowski), oraz pracowników kancelarii adwokackiej. Od dramatycznych zdarzeń pod pubem Kontrowersja minęło sześć miesięcy. Paweł (Marcin Korcz), który w swoim przekonaniu cudem uniknął śmierci, czerpie z życia pełnymi garściami. Krzysiek po powrocie z Niemiec na nowo próbuje ułożyć sobie życie i chce wyjaśnić sobie wszystko z Martą (Katarzyna Ankudowicz). Sylwia (Aleksandra Adamska) natomiast nie zamierza już pozwalać mężczyznom, by rządzili jej życiem.

W tym odcinku

Bartek konfrontuje się z Andreasem. Uświadamia sobie, że jego rodzina może skrywać niewygodne tajemnice. Tymczasem za sprawą Moniki kancelaria mierzy się z przeciekiem dokumentów związanych ze sprawą rozwodową. Głównym podejrzanym jest nowy pracownik, Patryk. Paweł staje w obronie brata, chociaż nie jest przekonany o jego niewinności. Tylko Sylwia nabiera wątpliwości wobec dziennikarki i postanawia przyjrzeć się jej działaniom. Na szczęście, ujawnienie materiałów rozwodowych doprowadza do pojednania klientów, jednak niedoszli rozwodnicy nie zamierzają trzymać w tajemnicy wstydliwego incydentu. Krzysiek staje się coraz bardziej zazdrosny o Martę. Sekretarka natomiast udaje, że ma romans.

Występują

Twórcy

Ładuję...