Teleman

Trudne sprawy | sezon 16 odc. 826

serial paradokumentalny Polska 2018  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Julia jest zaskoczona, gdy na jej widok uczniowie wybuchają śmiechem. Na dodatek jakiś mężczyzna chce sobie z nią zrobić selfie. Wszystko wyjaśnia się, gdy zostaje wezwana przez dyrektora.

Oglądaj w telewizji

Pt 6.08 15:00
Polsat 2logo

Opis

Kontynuacja serialu, który opowiada o kłopotach, które często stają się udziałem zwykłych ludzi: zdradach, oszustwach, rodzinnych intrygach, problemach z wymiarem sprawiedliwości, policją czy sąsiadami. Historie przedstawione w serialu nie pozostawią żadnego widza obojętnym wobec ludzkich nieszczęść.

W tym odcinku

Nauczycielka Julia jest zaskoczona, gdy na jej widok uczniowie w szkole wybuchają śmiechem. Na dodatek jakiś obcy mężczyzna chce sobie z nią zrobić selfie. Wszystko wyjaśnia się, gdy kobieta zostaje wezwana przez dyrektora. Okazuje się, że w internecie dostępne są jej prywatne zdjęcia. Przełożony nakazuje ich usunięcie, jednak Julia nie może tego zrobić, gdyż nie ma dostępu do feralnego konta. Administrator strony ani policja nie mogą jej pomóc. Postanawia sama zbadać, kto za jej plecami upublicznił fotografie. Najpierw podejrzewa swojego byłego lokatora Rafała, któremu niedawno dała kosza. Potem sąsiadkę, 78-letnią Edytę, ale ona także okazuje się niewinna. Tymczasem w życiu 35-latki pojawia się niejaki Tomasz, który zaczyna ją nękać.

Zobacz także

Ładuję...