Niezwykłe hotele bez tajemnic 2 (2)
(Amazing Hotels: Life Beyond the Lobby)

W skrócie
Dziennikarze pojadą do Anantara Al Jabal Al Akhdar Resort. Jest to najwyższy ośrodek odznaczony pięcioma gwiazdkami na Bliskim Wschodzie. Wystrój opiera się na tradycjach, jak i nowoczesnym stylu.
Oglądaj w telewizji
Opis
Drugi sezon dokumentu, w którym Giles Coren, krytyk kulinarny i dziennikarz, i Monica Galetti, znana szefowa kuchni, wprowadzają widzów w świat niesamowitych hoteli rozproszonych po całym świecie, składają tam wizyty, rozmawiają z właścicielami i obsługą tych niezwykłych przybytków i odsłaniają kulisy ich funkcjonowania.
W tym odcinku
Dwoje dziennikarzy Monica Galetti i Giles Coren pojadą do Anantara Al Jabal Al Akhdar Resor, który mieści się w Omanie. Jest to najwyższy ośrodek odznaczony pięcioma gwiazdkami na Bliskim Wschodzie. Wystrój opiera się zarówno na lokalnych tradycjach, jak i na nowoczesnym stylu.