Medicopter 117 (75)

(Medicopter 117 - Jedes Leben zählt: Flug ins Ungewisse)

serial przygodowy Niemcy/​Austria 2004  od 12 lat
zdjęcie

W skrócie

Bracia Roman i Stefan wspinają się po biurowcu, aby włamać się do biura firmy jubilerskiej. Kiedy przyłapuje ich pracownik ochrony, uciekają na dach sąsiedniego budynku. Strażnik spada.

Oglądaj w telewizji

Program archiwalny.

Opis

Perypetie członków zespołu górskiego pogotowia lotniczego. W każdej chwili ratownicy muszą być gotowi do interwencji w trudnych warunkach, gdzie często o życiu lub śmierci poszkodowanych decydują sekundy. Niosąc pomoc, sami narażają życie. Członkowie zespołu muszą mieć zatem zaufanie do współpracowników, doskonałe wyszkolenie i stalowe nerwy.

W tym odcinku

Bracia Roman i Stefan wspinają się po biurowcu, aby włamać się do biura firmy jubilerskiej. Kiedy przyłapuje ich pracownik ochrony, uciekają na dach sąsiedniego budynku. Strażnik ściga ich, ale w pewnym momencie spada. Załoga Medicoptera ratuje strażnika w samą porę. Włamywacze dostają się na małe prywatne lotnisko, gdzie zatrzymują awionetkę na pasie startowym. Wdzierają się do samolotu i zmuszają pilota Lothara do startu. Mężczyzna zabierał właśnie swoją wnuczkę, Andreę na podniebne zwiedzanie. Wzburzony, dostaje ataku serca i traci przytomność. Samolot nie ma teraz pilota. Baza Medicoptera przechwytuje przez radio wezwanie SOS Andrei. Kiedy dziewczyna rozmawia przez radio z bazą, Roman grozi Andrei nożem, by nie wydała się, że na pokładzie samolotu są przestępcy. Jens stara się udzielić Andrei szybkiej lekcji pilotażu, aby mogła sprowadzić samolot na ziemię.

Występują

Twórcy

Zobacz także

Ładuję...